Wojciech Wąsowicz został dyrektorem ds. edukacji i rozwoju rynku optycznego w AMERICAN LENS

Wojciech Wąsowicz został dyrektorem ds. edukacji i rozwoju rynku optycznego w AMERICAN LENS, firmie optycznej należącej do Grupy ALVEGO.

W AMERICAN LENS będzie odpowiedzialny za stworzenie i rozwój Działu Szkoleń – AMERICAN LENS COLLEGE.
To miejsce już wkrótce odegra kluczową rolę w obszarze kształcenia i rozwoju kadry biznesu optycznego. Wierzymy, że stanie się ono także niezastąpionym źródłem wiedzy oraz inspiracji dla każdego polskiego optyka, optometrysty i okulisty. W DNA Wojciecha wpisane jest „sięganie wzrokiem tam, gdzie wzrok nie sięga”, a także przekraczanie kolejnych barier w rozwoju rynku optycznego, które odmieniają jego oblicze i wyznaczają nowe standardy.

Wojciech Wąsowicz z branżą optyczną i okulistyczną – zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym – związany jest od 2014 roku. Od 2017 roku w Essilor Polonia współpracował ściśle z optykami i optometrystami jako doradca handlowy i manager ochrony wzroku, a następnie pracował w Grupie Essilor jako manager ds. szkoleń. Z sukcesem przygotowywał i prowadził szkolenia produktowo-sprzedażowe w Polsce i za granicą. Doświadczenie szkoleniowe zdobywał nie tylko jako doradca, ale także jako długoletni wykładowca akademicki, uzyskując w 2013 roku tytuł naukowy doktora. Wiedzę z zakresu optyki i okulistyki oraz sprzedaży przekazuje zawsze w nowoczesny i praktyczny sposób, kształcąc merytorycznych, elastycznych i osiągających wysokie wyniki sprzedażowe specjalistów.

https://feniksmedia.pl/publikacje/Optyk_Polski/76/33/

 

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,558
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.