iQ VISION

iQ Vision

ul. Kornela Makuszyńskiego 18
31-752 Kraków
+48 535 375 195
bok@iqvision.pl

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

 

 

iQ Vision to nowoczesne laboratorium optyczne zajmujące się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości soczewek okularowych.

Naszą misją jest zagwarantowanie klientom najlepszej jakości widzenia i odwzorowania obrazu, dlatego w codziennej pracy skupiamy się na projektowaniu nowoczesnych konstrukcji soczewek okularowych, dopasowanych do stylu życia ich użytkownika.

Jesteśmy firmą stworzoną z pasji, łączącą w sobie wytrwałość w dążeniu do celu i chęć osiągnięcia perfekcji z niemiecką precyzją oraz technologią. Każda pojedyncza soczewka okularowa, która opuszcza nasze laboratorium, spełnia najwyższe standardy jakości.

Innowacyjna linia produkcyjna oraz najnowocześniejszy sprzęt w połączeniu z najwyższymi standardami kontroli pozwalają nam zaoferować szerokie portfolio produktów odpowiadających potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Wierzymy, że dzięki naszemu dążeniu do perfekcji oraz ciągłym inwestycjom w najnowsze technologie, a także wsłuchiwaniu się w opinie klientów i reagowaniu na ich potrzeby wzrokowe zapewnimy im wygodniejsze życie.

W naszej ofercie znajdują się soczewki recepturowe, dwuogniskowe, biurowe, relaksacyjne, progresywne oraz przeciwsłoneczne.

Więcej informacji:
https://iqvision.pl
https://www.facebook.com/iqvisionPL

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,559
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.