Firma rekomendowana – Mistrzowie Optyki

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowego projektu, który ma na celu propagowanie salonów optycznych zrzeszonych w Małopolskim Cechu Optyków.

Celem projektu „Firma rekomendowana – mistrzowie optyki” jest nie tylko podkreślenie przynależności do naszej renomowanej organizacji, ale także promowanie wysokiego standardu świadczonych usług. Pragniemy, aby każdy klient, wchodząc do salonu optycznego, natychmiast zauważył, że ma do czynienia firmą zrzeszoną Małopolskim Cechu Optyków oraz Krajowej Rzemieślniczej Izbie Optycznej. Przynależność do grona rekomendowanych firm to nie tylko prestiż powód do dumy dla salonu optycznego, ale również pewność dla klienta, że korzysta usług profesjonalistów.

ramach projektu dla każdego członka naszego Cechu przygotowaliśmy wyjątkowe tkane obrazy na drewnianej podstawie wymiarach 70 x 60 cm, które można wyeksponować salonie optycznym. Każdy egzemplarz zostanie dodatkowo uzupełniony certyfikatem świadczącym wysokim standardzie usług przynależności do naszej społeczności optycznej. Obraz wraz certyfikatem otrzyma bezpłatnie każdy członek naszego Cechu.

Warto zaznaczyć, że nasza organizacja, odróżnieniu od innych cechów, dumą gromadzi swoich szeregach jedynie optyków posiadających odpowiednie doświadczenie oraz dyplom czeladnika lub mistrza zawodzie optyk okularowy. Przynależność do Małopolskiego Cechu Optyków jest oznaką wysokiej jakości usług oraz dbałości profesjonalizm branży. Pamiętajmy, że przynależność do Cechu to zaszczyt, nie obowiązek.

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,558
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.