Targi SILMO Paris 2022r. Spotkanie, którego nie można przegapić!

Po sukcesie targów w r. 2021 – i to pomimo wciąż obecnej pandemii – nadchodząca edycja zwiastuje powrót do normalności, i wiele więcej, powrót znanych i długo oczekiwanych Targów SILMO Paris. Będzie to zaproszenie do ponownego zanurzenia się w szybkim rytmie sektora optycznego, w jego dynamicznej teraźniejszości i nadchodzącej przyszłości. 

Na cztery miesiące przed otwarciem wystawcy targów są już gotowi i potwierdzili swoją obecność.  Lojalni, dawni, nowi, przedstawiciele dużych grup lub start-upów, wszyscy mają jeden cel: korzystać z dynamiki kolejnej edycji targów, która zapowiada się co najmniej obiecująco…

Międzynarodowe spotkanie biznesu, platforma promowania nowych kolekcji i marek, Targi SILMO Paris to bez wątpienia wydarzenie, którego nie można przegapić. Dla 89% wystawców i 93% odwiedzających to spotkanie jest jednym z najważniejszych w branży, ze względu na przyjazną atmosferę, szeroką ofertę marek i produktów oraz umiejętność łączenia informacji, szkoleń, innowacji, prezentacji i kreatywności.

Kreatywność znajduje się w sercu branży optycznej, zaś Targi SILMO Paris są jej bezwarunkowym odzwierciedleniem i wsparciem. W tym roku organizatorzy targów uruchamiają nowy konkurs projektowania – Optical Design Contest 2022. Przewodniczącym jury będzie Emmanuel Gallina – projektant i dyrektor artystyczny. Konkurs zaprezentuje prace wschodzących projektantów i talenty jutra.

Chcąc przez cały rok utrzymać kontakt ze wszystkimi profesjonalistami z branży, targi SILMO Paris stworzyły SILMO news.

W formie comiesięcznego spotkania SILMO news rzuca oryginalne światło na branżę i prezentuje ze szczegółami wszystko, co składa się na bogactwo targów, zarówno aktualne jak i przyszłe.

Najbliższe wydanie SILMO news odbędzie się 28 czerwca na portalach społecznościowych targów SILMO Paris, prezentując opinie Dominique’a Cuvilliera, który ujawni przyszłe trendy.

Czekamy na Państwa niecierpliwie od 23 do 26 września 2022 r. w podparyskim Parku Ekspozycyjnym Nord Villepinte. Witamy wizjonerów !

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,561
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.