ZEISS 2021/22 NOWY KATALOG SOCZEWEK OKULAROWYCH

Już w czerwcu 2021 do optyków dotrze nowy katalog produktowy Działu Optyki Okularowej ZEISS. Za każdym razem, kiedy pojawiają się nowe produkty i technologie z Działu Technologii i Innowacji ZEISS, staramy się jak najszybciej przedstawić je rynkowi optycznemu.

Tym razem kolejne nowości zaprezentujemy już miesiąc po premierze na rynkach światowych. Pierwsza z nich to najnowsza powłoka antyrefleksyjna ZEISS DuraVision AntiVirus Platinum UV.

Odpowiada ona wszystkim standardom najlepszych powłok uszlachetniających kategorii premium i dodatkowo dzięki swojej funkcjonalności eliminuje ryzyko przetrwania wirusów i bakterii na powierzchni soczewki. Drugim nowym rozwiązaniem będzie technologia związana z redukcją światła niebiesko-fioletowego. Tym razem ZEISS wprowadza do sprzedaży materiał ZEISS BlueGuard odpowiedzialny za jeszcze efektywniejszą filtrację odpowiedniego zakresu światła niebiesko-fioletowego. Optycy i ich klienci będą mogli wybrać opcję ochrony przy użyciu materiału soczewki lub powłoki antyrefleksyjnej (DuraVision BlueProtect).

Nowe rozwiązanie eliminuje niepożądany przez niektórych użytkowników okularów niebieski refleks szczątkowy widoczny na powierzchni antyrefleksu. Oba rozwiązania są bardzo ściśle związane z dzisiejszym stylem życia. Bezpośrednio odpowiadają na potrzeby konsumentów, którzy oprócz poprawy jakości widzenia oczekują dodatkowej ochrony i komfortu w zdalnej nauce i pracy.

Zapraszamy do lektury i kontaktu z Działem BOK i przedstawicielami w terenie.

https://www.zeiss.com/

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,445
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.