Za nami Targi Optyczne Optyka 2021

Co to był za czas! Wytężona praca, rozmowy, maile nieustanne myśli, czy to na pewno się uda! Nie poddaliśmy się! Razem – Grupa MTP KRIO – zrealizowaliśmy dla Państwa Targi Optyczne OPTYKA 2021 dniach 22–24 października Poznaniu.

Dziękujemy wszystkim wystawcom odwiedzającym! Tak liczna obecność przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Widać, że wszystkim nam brakowało spotkań branży. rozmowach Państwem po Targach przewija się jedno podstawowe stwierdzenie – Targi były lepsze, niż się wszyscy spodziewali! Wniosły bardzo dużo pozytywnej energii, złożone zamówienia przekroczyły oczekiwania wystawców. Sprawia nam to ogromną radość daje poczucie satysfakcji, ponieważ to jest właśnie cel naszej pracy przy organizacji tego wydarzenia! Nie mogliśmy sobie wymarzyć wspanialszego świętowania jubileuszu 25-lecia Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dziękujemy prof. dr. hab. Ryszardowi Naskręckiemu wszystkim prelegentom konferencji naukowej „Optyka okularowa optometria – wyzwania po pandemii”, która odbyła się czasie targów, także partnerom wydarzeń towarzyszących. Zaprezentowane treści wciąż pozostawiają nas niedosycie oczekiwaniu na kolejną możliwość spotkania poszerzania wiedzy branżowej.

Już teraz zapraszamy Państwa na Kongres KRIO, który odbędzie się dniach 20–23.10.2022 r. Karpaczu, poniżej przedstawiamy statystyki tegorocznych targów:

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,387
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.