www.ats24.pl – taniej przez internet

ats24.pl – to portal pozwalający szybko i wygodnie zamawiać wszystkie produkty kontaktologiczne oraz oprawy okularowe 24 godziny na dobę.

Firma ATS znana jest z tego, że ciągle doskonali i podnosi jakość obsługi swoich klientów. Efektem jest rozwój wielu form współpracy z klientami w celu zaspokojenia ich oczekiwań. Jednym z największych udogodnień jest możliwość składania zamówień poprzez internet. Pozwala to na natychmiastowy dostęp do informacji bez konieczności kontaktu telefonicznego, np. w celu potwierdzenia dostępności i cen towarów. Wynikiem jest oszczędność czasu i pieniędzy klientów oraz przyspieszenie realizacji zamówień.

Portal www.ats24.pl przeznaczony jest dla wszystkich klientów działających profesjonalnie w branży optycznej. System B2B działa 24 godziny na dobę, aby każdy mógł złożyć zamówienie o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Jest on zintegrowany z magazynem ATS, dzięki czemu widoczne są aktualne stany magazynowe i dostępność towarów, a także indywidualne warunki zamówienia (poziomy cenowe, warunki dostawy i płatności). Na stronie startowej zawsze widoczne są aktualne promocje oferowane przez ATS. System umożliwia również wgląd w historię zamówień (nie tylko złożonych z użyciem ats24.pl), wystawionych faktur oraz rozliczeń finansowych. Ułatwia to w dużej mierze współpracę handlową i pozwala na śledzenie statusu zamówienia na każdym etapie jego realizacji.

Zaletą portalu jest szybkie wyszukiwanie towarów i łatwy przegląd asortymentu wszystkich marek dostępnych na polskim rynku. Rejestracja w systemie ats24.pl jest bezpłatna, a obecnie wszystkie zamówienia złożone przez portal ats24.pl są promowane bezpłatną wysyłką.

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,336
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.