Wspólne działanie kluczem do sukcesu w branży

Polski Związek Firm Optycznych to nowoczesna organizacja pracodawców, skupiająca firmy działające na terytorium Polski i zaopatrujące rynek usług optycznych.

Związek powstał po to, aby utrwalać więzi środowiskowe i wzajemnie wspierać się przy rozwiązywaniu problemów oraz wyzwań w dynamicznie zmieniającym się optycznym świecie.

Dialog między firmami

Po raz pierwszy firmy konkurujące ze sobą na co dzień postanowiły wspólnie działać w interesie branży, wdrażać standaryzację procesów, edukować i razem się rozwijać. Chcemy być aktywnym członkiem dialogu na temat kształtu rynku optycznego w Polsce. Jako organizacja współpracujemy z Urzędem Rejestracji Wyrobów Medycznych oraz z organami celnymi, których celem jest ochrona rynku i dbanie o bezpieczeństwo konsumentów. Współpraca ze zrzeszonymi w związku firmami gwarantuje, że korzystają Państwo z oferty partnerów prezentujących najlepsze standardy obsługi oraz najwyższą jakość towarów.

Targi Optyczne OPTYKA 2021

Zapraszamy na stronę www.pzfo.pl, gdzie mogą się Państwo zaznajomić ze statusem naszej organizacji oraz z innymi ciekawymi informacjami branżowymi.

Na najbliższych Targach Optycznych OPTYKA 2021 część firm naszych członków, którzy zdecydowali się wystawiać, zaprezentuje się klientom we wspólnej strefie, do której serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na www.pzfo.pl

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,397
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.