Targi OPTYKA będą trzydniowe!

Do targów jeszcze ponad pół roku, ale przygotowania idą pełną parą. Potwierdzeniem, że to wydarzenie ma ogromne znaczenie, jest fakt bardzo dużego zainteresowania udziałem, zaraz po rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń dla wystawców.

Mimo że do terminu zgłoszeń, który przypada na 15 maja, jeszcze blisko dwa miesiące, to większość firm biorących udział w poprzedniej edycji potwierdziło swoją obecność, a część z nich dokonała już formalnego zgłoszenia. Cieszy nas również to, że nowe firmy są zainteresowane udziałem w OPTYCE 2020. Zarezerwowano już ponad 30% powierzchni wystawienniczej – mówi Barbara Vogt, dyrektor projektu.

Wydłużenie targów do trzech dni to bardzo dobra decyzja, co potwierdzają wystawcy. Będzie to dodatkowy dzień, który pozwoli zwiedzającym na dotarcie na ich stoiska, poznanie ich oferty czy złożenie zamówień. Przy tak szerokiej gamie produktów, mnogości nowych kolekcji opraw czy innowacji technologicznych potrzebny jest czas na zapoznanie się z nimi wszystkimi.

Jak mówią zwiedzający optycy, podczas OPTYKI 2018 stoisk było już tak dużo, że część oferty zdążyli zobaczyć tylko pobieżnie, więc w tym roku kolejny dzień pozwoli im na dokładną analizę i złożenie zamówień u większej liczby wystawców. Wybór opraw do salonu to ważna decyzja biznesowa, wymagająca obejrzenia setek modeli, by zamówić to, co jednocześnie modne, a zarazem dopasowane do grupy klientów danego salonu. A na stoiskach wystawcy proponują tysiące nowości i marki z całego świata. Również wybór sprzętu czy akcesoriów to często inwestycje na wiele lat.

Trzeci dzień targowy to niedziela – nie przypadkowo taki wybór – to dzień, w którym większość salonów jest zamknięta, a właściciele małych firm nie muszą dokonywać wyboru – zamknąć salon i pojechać na targi czy jednak pozostać w pracy. Teraz mogą przyjechać do Poznania bez obawy o stracone przychody.

Targi OPTYKA to wydarzenie skierowane wyłącznie do osób związanych zawodowo z branżą optyczną. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, wyłącznie po rejestracji online lub na miejscu. Już teraz można zaplanować przyjazd na targi i zarejestrować się na portalu mtp24.pl.

Szczegóły dotyczące zgłoszenia wystawców i zwiedzających można znaleźć na stronie:

www.targioptyka.mtp.pl

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,320
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.