Targi OPTYKA będą trzydniowe! Rezerwuj czas 16-18 października 2020 roku

Przed nami już 7. edycja Targów Optycznych OPTYKA. Od ponad dziesięciu lat to największe spotkanie branży optycznej w Polsce odbywało się w formule dwudniowej i za każdym razem było intensywnym czasem dla wszystkich uczestników.

Organizatorzy targów – Grupa MTP i Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna, po minionej edycji targów w 2018 roku i Kongresie KRIO 2019, postanowili przychylić się do oczekiwań uczestników, by kolejne Targi OPTYKA wydłużyć do trzech dni, tak by zwiedzający i wystawcy mogli w pełni wykorzystać potencjał ciągle rosnącej ekspozycji targowej. Program imprezy zostanie też wzbogacony o dodatkowe wydarzenia, które pozwolą optykom na pogłębianie swojej wiedzy specjalistycznej i biznesowej, a także na zdobycie nowych umiejętności praktycznych.
– Targi tak dynamicznie się rozwinęły i mają tak dużą liczbę wystawców, że dwa dni to już zbyt krótki czas dla zwiedzających na spotkania, zamówienia czy choćby tylko na zapoznanie się z ofertą wszystkich firm. Dzięki wydłużeniu targów do niedzieli możemy zaprosić na nie więcej zwiedzających, zwłaszcza tych, którzy dotychczas nie decydowali się przyjazd i zamknięcie salonów w piątek lub sobotę. Poszerzamy działania promocyjne ukierunkowane na kraje ościenne, nie tylko PR-owe i reklamowe, ale także rozpoczynamy Program Hosted Buyers, dzięki któremu na Międzynarodowe Targi Poznańskie przyjadą kupcy z zagranicznych salonów optycznych – mówi Barbara Vogt, dyrektor projektu. – Dzięki tej zmianie zyskujemy jeszcze jeden wieczór, który warto spędzić na integracji ze swoimi partnerami biznesowymi. W piątek zapraszamy do Sali Ziemi na uroczysty wieczór branżowy, podczas którego wręczane będą nagrody w konkursach Złoty Medal MTP i Acanthus Aureus oraz wystąpi gwiazda muzyczna, natomiast w sobotę zapraszamy na imprezę taneczną w stylu klubowym w pawilonie 11 (Iglicy).

Od pierwszej edycji w 2008 roku OPTYKA notuje wzrosty w kluczowych parametrach – zwiększa się zarówno powierzchnia ekspozycji, a także liczba wystawców i zwiedzających. Wydarzenie skierowane jest wyłącznie do osób związanych zawodowo z rozwijającą się branżą optyczną. Pozwala to prognozować, że trzydniowe Targi Optyczne będą kolejnym udanym, wspólnym przedsięwzięciem KRIO i Grupy MTP.

Szczegóły dotyczące zgłoszenia wystawców i zwiedzających na
www.targioptyka.mtp.pl

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,336
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.