Targi OPTYKA 2014 już w listopadzie

Największe targi optyczne w Polsce zaproponują zwiedzającym kompleksową wystawę, pakiet wiedzy na Kongresie OPTYKA 2014 oraz praktyczne informacje. Wstęp wyłączenie dla profesjonalistów zapewni wszystkim uczestnikom komfort. Wydarzenie potrwa od 7 do 8 listopada br. w Poznaniu.

Na OPTYCE pojawią się liderzy rynku, którzy zaprezentują sprzęt do wyposażenia salonów optycznych, ofertę soczewek i oprawy okularowe. Zwiedzający – optycy, optometrysci oraz osoby zawodowo związane z branżą optyczną zasięgną informacje na temat dostępnych usług finansowych i leasingowych w tej branży. Nie zabraknie fachowej literatury. Stałym elementem targów jest konferencja naukowa „OPTYKA 2014”. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „O zawiłościach diagnostyki i korekcji układu wzrokowego”. Po raz kolejny przygotowano ekspozycję specjalną – WZORCOWY SALON OPTCZNY, a na wydzielonym SPEAKERS’ CORNER będzie można wysłuchać przedstawicieli firm, którzy opowiedzą o najnowszych światowych rozwiązaniach technologicznych i trendach w modzie okularowej. Miłym akcentem targów jest Wieczór Branżowy, podczas którego w mniej formalnych okolicznościach spotkają się zwiedzający i wystawcy.

Targi organizowane są we współpracy Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Partnerem targów jest m.in. OPTYK POLSKI.

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,336
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.