SILMO PARIS 2021. Do zobaczenia we wrześniu!

2 lata rozłąki, 2 lata spędzone na kartkowaniu wirtualnych katalogów, 2 lata spotkań odbytych jedynie na wizji…to naprawdę długo, zbyt długo ! Cały sektor optyczny ma już tego dosyć i nie może się doczekać normalnego spotkania w realu na SILMO w Paryżu, aby powrócić do branżowej normalności!

Zatem na chwilę obecną notujemy zgłoszenia już ponad 500 wystawców z 32 krajów – choć to z pewnością nie koniec – którzy potwierdzili swą obecność podczas tegorocznej edycji Targów. Wystawcy ci już teraz cieszą się na spotkanie swych klientów – profesjonalistów ze światowej branży optycznej – którzy przybędą, aby odkryć nowości, poznać i wypróbować nowe produkty… i aby znowu doświadczyć emocji spotkania w realu!

Przestrzeń Targów to także – a może przede wszystkim – spotkanie z przyszłością naszej branży, z produktami i rozwiązaniami jutra, które stanowią ważny element tożsamości SILMO, do czego zresztą prawie wszyscy się przyzwyczaili.

Tak więc przywołajmy najpierw sektor SILMO NEXT zapraszający profesjonalistów naszej branży do podróży w ich własną przyszłość; to on właśnie skupia trendy mody okularowej w powiązaniu z pismem cyfrowym TRENDS by SILMO, prezentuje produkty eko-odpowiedzialne i inteligentne oraz zaprasza do materioteki. Będzie to wreszcie rodzaj agory, w ramach której odbędą się konferencje i warsztaty, w trakcie których poruszone zostaną najciekawsze tematy przyszłości branży z prospektywnymi i interaktywnymi prezentacjami wybitnych ekspertów tego sektora.

Jak każdego roku wraz z SILMO d’OR nagrodzone zostaną talenty i kreatywność całej branży optycznej. Zatem raz jeszcze w poprzez to niezwykłe wydarzenie odkryta zostanie i doceniona pomysłowość i inwencja całej branży.

Wspomnijmy wreszcie SILMO ACADEMY ze stypendium w wysokości 10 000€ które otrzyma projekt z dziedziny badań wzroku i optyki:

https://www.silmoparis.com/SILMO-Signature/SILMO-Academy/Attribution-d-une-bourse/Appel-a-candidatures

Targi SILMO PARIS nie byłyby sobą bez tego wymiaru prawdziwego święta branży i przyjaźni; wydaje się to jeszcze ważniejsze i bardziej konieczne obecnie, gdy spotykamy się po tak długiej przerwie. W tym kontekście pragniemy zapewnić, iż dołożymy starań, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo sanitarne, stosownie do obowiązujących przepisów i aby każdy mógł swobodnie poruszać się po Targach.

Pamiętajmy więc – od 24 do 27 września SILMO PARIS znowu otworzy swoje podwoje, inaugurując nową i – zważywszy na kontekst – szczególną edycję… mamy tyle emocji do nadrobienia!

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,396
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.