Program startup dla nowych salonów optycznych!

Planujesz otworzyć salon optyczny? Chcesz wyróżnić się na rynku innowacyjnym sprzętem, bezkonkurencyjną soczewką magazynową cyfrowymi udogodnieniami?

Otwierając nowy salon optyczny ZEISS, dołączysz do grona przedsiębiorców, którzy oferują produkty optyczne oparte na nowoczesnej technologii.

Dołącz do grona profesjonalistów ZEISS, otrzymasz dostęp do najnowszych osiągnięć technologicznych dziedzinie optyki, co pozwoli Ci oferować klientom rozwiązania zawsze na najwyższym poziomie. Podnieś poziom swoich usług wyróżnij się na tle konkurencji oprogramowaniem ZEISS iTerminal go, które pozwoli Ci pewnie stawiać pierwsze kroki świecie cyfrowej centracji dzięki intuicyjnej obsłudze szybkim wynikom.

Zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie techniczne, dostarczając nie tylko produkty, ale również wiedzę niezbędną do obsługi najnowszych technologii branży optycznej. Twój salon optyczny, dzięki naszemu wsparciu innowacyjnej platformie VISUSTORE®, otrzyma idealne narzędzie do składania zamówień przez całą dobę, siedem dni tygodniu.

Skontaktuj się nami, zostań partnerem ZEISS dołącz do programu StartUp!

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,557
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.