Poznański Salon Optyczny: 24–25.03.2017 (edycja wiosenna), 15–16.09.2017 (edycja jesienna)

Poznański Salon Optyczny jest branżowym spotkaniem optyków i optometrystów, podczas którego prezentowane są ekspozycje elitarnych firm.

 

Salon jest miejscem, podczas którego wystawcy nawiązują cenne kontakty z najważniejszymi klientami.

W imprezie, współorganizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i Międzywojewódzki Cech Rzemiosł Optycznych, biorą udział producenci, importerzy oraz dystrybutorzy szerokiego wachlarza produktów optycznych.

Podczas Salonu dostępna jest szeroka oferta opraw okularowych, soczewek oraz środków do ich pielęgnacji, instrumenty, materiały i urządzenia optyczne, środki pomocne dla osób słabowidzących oraz okulary ochronne i specjalistyczne.

Wystawcy prezentują najnowsze trendy oprawek okularowych i okularów przeciwsłonecznych oraz zaawansowane technologie sprzętu i urządzeń do wyposażenia zakładów optycznych, takie jak najbardziej innowacyjne na rynku szlifierki optyczne.

Wstęp dla osób zawodowo związanych z branżą optyczną jest bezpłatny.

Poznański Salon Optyczny odbywa się dwa razy w roku: na jesień i na wiosnę. W latach parzystych jesienią (zamiast Poznańskiego Salonu Optycznego) odbywają się Targi Optyczne OPTYKA. Najbliższa edycja targów OPTYKA odbędzie się w 2018 roku.

 

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,320
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.