Poznaj oprawy marki BRESKA

BRESKA to marka opraw okularowych które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Z marką BRESKA wybierzesz oprawę, która będzie stylowym akcentem podkreślającym Ciebie.

Styl BRESKA, czyli współczesna klasyka, to połączenie skandynawskiej lekkości ze słowiańską finezją i indywidualizmem. Tworząc kolekcje równoważymy design z praktycznym zastosowaniem. Stawiamy na trwałość i jakość materiałów, elementów ruchomych oraz tych mających kontakt się z twarzą. Klasyczne formy łączymy z subtelnymi i wyrafinowanymi elementami ozdobnymi.

Oprawy korekcyjne oprócz bardzo ważnej estetyki muszą posiadać istotne cechy, które sprawiają, że spełniają swoją funkcję – wygodne noski, stabilne zauszniki, możliwość łatwego montażu soczewek okularowych. Oprawy BRESKA zostały zaprojektowane do soczewek korekcyjnych i gwarantują bezpieczne i stabilne użytkowanie.

Każdą oprawę BRESKA można zmienić w okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne, lustrzane lub z soczewkami w dowolnym kolorze. Jeśli na co dzień nosisz okulary korekcyjne – każda z opraw BRESKA może być Twoją parą korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych. Okulary będą Ci służyć w słoneczne dni w samochodzie, podczas uprawiania sportów w plenerze, spacerów i wypoczynku.
___
SZAJNA Laboratorium Optyczne
ul. Spokojna 24, 81-549 Gdynia
tel.: +48 58 669 67 00
fax: +48 58 665 31 55
zamowienia@szajna.pl
www.szajna.pl

Umów się na prezentację i odbierz prezent powitalny na dobry początek rozmów*.

Kontakt do przedstawicieli handlowych pod numerem telefonu 58 669 67 00.

Właścicielem i dystrybutorem opraw marki BRESKA jest SZAJNALO | Gdynia

www.breska-eyewear.pl
www.szajnanawigator.pl

 

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,397
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.