Postaw na wieżę pomiarową FP-FIT MAX od Nikon.

Priorytetem dla salonów optycznych jest zapewnienie jak najlepszej jakości obsługi klientów, dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i skutecznej sprzedaży. Współcześni konsumenci stawiają również na atrakcyjność i bogactwo doświadczeń zakupowych.

Z wieżą pomiarową FP-Fit Max od NIKON klient może przeżyć niezapomnianą podróż w salonie optycznym.

Innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem nowej wieży pomiarowej NIKON Konsument, po skończeniu 40 roku życia, zaczyna dostrzegać problemy z komfortowym widzeniem podczas czytania, jego wzrok szybciej się męczy, a tekst i przedmioty w bliższej odległości zaczynają się rozmazywać. Jest to jeden z głównych powodów, aby rozpocząć swoją przygodę z poszukiwaniem okularów. Jego pierwsze kroki skierowane są z reguły do salonu optycznego, a wyobrażenie na temat wyboru okularów często ogranicza się do założonego planu:
– odwiedzę salon optyczny,
– wybiorę oprawy,
– optyk wykona niezbędne pomiary i doradzi, jakie soczewki okularowe będą dla mnie najlepsze, a potem już będę się cieszyć wymarzonymi okularami.

Czy taki scenariusz jest możliwy do osiągnięcia? Zdecydowanie tak. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych, dostępnych
w salonach optycznych specjalizujących się w najnowszych rozwiązaniach i podejściu NIKON dzięki urządzeniu do wideocentracji FP-Fit Max.Tego typu urządzenia w profesjonalny sposób dokonują pomiarów, dzięki czemu można wykorzystać pełen potencjał soczewek progresywnych serii Presio Infinite, dodatkowo ciesząc się bezwarunkową gwarancją NIKON, która zapewni konsumentom bezpieczeństwo użytkowania soczewek. Wideocentracja z użyciem wieży pomiarowej FP-Fit Max to nowoczesny design i styl, nowe doświadczenie oraz podejście premium do każdego konsumenta, szybkość i dokładność pomiaru i co równie ważne: promocja salonu pozwalająca wyróżnić się na rynku optycznym. Wykonując tylko dwa zdjęcia pomiarowe uzyskujemy komplet niezbędnych wyników do wszystkich konstrukcji soczewek od jednoogniskowych do progresywnych, wraz ze spersonalizowanymi włącznie. Cyfrowy tablet daje nam możliwość dokonania pomiarów do bliży, dzięki czemu uzyskujemy niezbędne parametry montażowe

Więcej informacji na: https://www.jzo.com.pl/

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,561
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.