Skuteczna dezynfekcja. Płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych

Żyjemy w wyjątkowych czasach. Nikt z nas nie mógł przypuszczać,
że tyle miesięcy spędzimy w domach i z dala od siebie.

Nikt nas nie mógł się domyślać, jak szybko jak bardzo zmienią się nasze życie nasze priorytety. Dużo więcej wagi przywiązujemy dziś do szeroko pojętej dezynfekcji, ale także do właściwej alokacji środków.

Właściwa higiena czyszczenie soczewek kontaktowych

Specjalistom nie trzeba przypominać, jak ważna jest higiena przypadku używania soczewek wielokrotnego użytku, ale pamiętać tym powinni również nasi klienci.

Właściwa higiena rąk, twarzy oraz prawidłowa dezynfekcja czyszczenie samych soczewek to kluczowe czynności, które muszą być nieodłącznym elementem użytkowania soczewek kontaktowych.

Biotrue ReNu MultiPlus większej butelce!

tych właśnie powodów proponujemy naszym Klientom potwierdzone badaniami pod kątem skuteczności dezynfekcji – płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Biotrue ReNu MultiPlus większej butelce! Teraz, kiedy użytkownik soczewek nie powinien oszczędzać na jakości, jednak chce trzymać ryzach budżet, to doskonały wybór. Cena przeliczeniu na mililitr jest niższa, płynu wystarcza na dłużej, skuteczność dezynfekcji pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.

Naprzeciw potrzebom

Płyny są dostępne małych (6 szt.) dużych (24 szt.) opakowaniach zbiorczych. Wszelkie szczegóły płynach butelkach większej pojemności Biotrue 480 ml oraz ReNu MultiPlus 500 ml, uśmiechem schowanym za maseczką chirurgiczną, przekażą Kierownicy Regionów Bausch+Lomb.

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,396
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.