Optyka 2023 – Nowie perspektywy biznesu optycznego

W dniach 20–22 października 2023 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się Targi Optyczne OPTYKA – największe takie wydarzenie biznesowe w tej części Europy, które zgromadziło liczne grono optyków, optometrystów, producentów, dystrybutorów oraz innych specjalistów działających w branży optycznej.

Dzięki zaangażowaniu, wiedzy i profesjonalnemu podejściu organizatorów, wystawców, partnerów i zwiedzających tegoroczną edycję należy uznać za wyjątkowy sukces. Atutem wydarzenia z pewnością były bezpośrednie spotkania i kreatywne aranżacje stoisk na światowym poziomie, które nadały mu wyjątkowy charakter.

Targi Optyczne OPTYKA to od wielu lat kluczowe wydarzenie na polskim rynku optycznym, organizowane przez Krajową Rzemieślniczą Izbę Optyczną oraz Grupę MTP. Cykliczne spotkania dedykowane są wyłącznie profesjonalistom związanym z branżą optyczną. W trakcie intensywnych i pasjonujących trzech dni tegorocznej edycji wszyscy uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami, produktami, usługami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Oferta prezentowana przez wystawców obejmowała niezwykle bogaty zbiór opraw okularowych, soczewki okularowe i kontaktowe oraz sprzęt diagnostyczny, jak również akcesoria i wyposażenie salonów optycznych.

Cały artykuł na stronie https://feniksmedia.pl/publikacje/Optyk_Polski/76/78/

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,559
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.