Optyczni.com – nowoczesna platforma łącząca salon optyczny lub gabinet z klientem

Jeżeli szukacie Państwo możliwości promocji w Internecie, chcielibyście przygotować własną stronę internetową czy też potrzebujecie nowoczesnego systemu zarządzania firmą, umawiania wizyt, prowadzenia kartoteki z dowolnego miejsca i z dowolnego komputera, polecamy stronę www.optyczni.com.


Serwis pomaga promować firmy z branży optycznej i w przystępny sposób wprowadza w świat innowacyjnych rozwiązań. Jest to platforma, łącząca salon optyczny lub gabinet z nowoczesnym klientem, który ma możliwość wyszukania salonów oraz gabinetów z branży optycznej w wybranej przez siebie lokalizacji lub według świadczonych usług (np. aplikacja soczewek), a także umówienia wizyty i otrzymania przypomnienia w formie wiadomości SMS.

Optycy i salony optyczne znajdą tutaj szereg rozwiązań, ułatwiających nowoczesne i efektywne prowadzenie firmy. W serwisie optyczni.com w prosty sposób, bez dodatkowej wiedzy na temat programowania czy też zakupu domeny, możemy stworzyć własną stronę internetową – np. z interaktywnym kalendarzem z wolnymi terminami. Klient umówiony za pośrednictwem stworzonej przez nas strony otrzyma automatyczną wiadomość SMS z przypomnieniem w przeddzień wizyty.

Optyczni.com oferują także pakiet prostych narzędzi, pozwalających efektywniej zarządzać firmą: budowanie bazy klientów wraz z historią ich wizyt, wirtualne archiwum zleceń z wyszukiwarką, dostęp do dokumentów po zalogowaniu się z dowolnego komputera, co pozwala na wgląd do firmowego kalendarza w każdym momencie.

Zapraszamy do sprawdzenia wielu ciekawych rozwiązań na www.optyczni.com

 

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,322
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.