Opti Service. Standard, który wyznacza jakość

Nazywam się Szymon Wrożyna i jestem właścicielem firmy Opti Service. Założyłem ją 1 czerwca 2017 roku. Działalność firmy obejmuje serwis, sprzedaż oraz doradztwo w zakresie profesjonalnego wyposażenia warsztatów optycznych i gabinetów optometrystycznych i okulistycznych.

Moje pierwsze doświadczenia w zakresie automatów szlifierskich sięgają roku 2007. To właśnie wtedy rozpocząłem pracę w firmie Poland Optical, która jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń japońskiej firmy NIDEK w Polsce. Zaczynałem jako magazynier, później pracowałem na stanowisku stacjonarnego serwisanta, a następnie pełniłem funkcję profesjonalnego technika serwisu urządzeń firmy NIDEK, obsługując klientów w całej Polsce.

W roku 2012 rozpocząłem pracę w Firmie Optic-Handel Fragstein w Aachen (Niemcy), gdzie jako serwisant oraz sprzedawca urządzeń pogłębiałem swoją wiedzę i zbierałem nowe doświadczenia. W roku 2015 Optic-Handel Fragstein została pierwszym w Europie oficjalnym przedstawicielem francuskich automatów serii i-Tronics.

Dzisiaj u klientów za naszą zachodnią granicą pracuje już prawie 50 tych automatów, co jest potwierdzeniem ich najwyższej jakości i niezawodności.

Od 1 października 2018 roku firma Opti Service oficjalnie prowadzi sprzedaż urządzeń marki i-Tronics w Polsce. W latach 2018–2019 gościliśmy na Kongresach Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej w Poznaniu i Karpaczu. Możemy potwierdzić, że również w naszym kraju klienci z powodzeniem wykorzystują szerokie możliwości francuskich automatów i-Tronics. Prosta, intuicyjna obsługa, dokładność, a także wieloletnia tradycja i doświadczenie producenta – to tylko niektóre atuty tych urządzeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z naszą firmą i do sprawdzenia możliwości urządzeń i-Tronics w ramach pokazów demonstracyjnych bezpośrednio w Państwa pracowniach optycznych i optometrycznych.

 

Szymon Wrożyna
właściciel firmy Opti Service

www.optiservice.com.pl

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,336
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.