„Must have” na nadchodzący sezon

Tej jesieni królować będzie różnorodność. Od turbopasteli i wielkiego błękitu, poprzez kolorowe, komiksowe motywy i różnorodne kraty, aż po miks klasyki i nowoczesnych, eleganckich fasonów.

Każdy z tych trendów wymaga odpowiednich dodatków, w tym ładnych i wyrazistych okularów. W najnowszej kolekcji okularów firmy Menrad znajdziecie Państwo wszystkie „must have” na nadchodzący sezon.

Ciekawe propozycje – ekskluzywne marki

Morgan i Menrad proponują oprawki w śmiałych i zdecydowanych kolorach, zarówno w stylu retro jak i w nowoczesnym designie. Superdry sprawdzi się w nowoczesnych streetstylowych stylizacjach dla niej i dla niego. W kolekcji JOOP! natomiast znajdziemy urzekająco kolorowe, eleganckie oprawki, które doskonale wyglądają na co dzień jako element pełnej nonszalancji i rozmachu stylizacji oraz jako dodatek przełamujący i ożywiający klasyczny strój. Wśród nowości nie zabraknie także pełnej palety szarości oraz klasycznej czerni – panowie znajdą je przede wszystkim w kolekcji Davidoff i JOOP!. Miłośnicy sportu i sportowego stylu znajdą niepowtarzalne oprawki i okulary przeciwsłoneczne w kolekcji Jaguar i Revo.

Kolekcja Revo – okulary sportowe dla wymagających

Nowość oferowana przez naszą firmę to kolekcja Revo. Kilkadziesiąt wzorów okularów sportowych dla wymagających klientów. Ale Revo to przede wszystkim unikalny wybór soczewek przeciwsłonecznych w pięciu podstawowych wariantach: blue water, green water, graphite, terra, open road. Wszystkie soczewki z szerokim zakresem filtrów, polaryzacją i pełną ochroną naszego wzroku. Wszystkie soczewki Revo dostępne są jako soczewki korekcyjne, przy jednoczesnym pełnym zachowaniu wszystkich cech i wartości soczewek przeciwsłonecznych Revo.

09_2016_6373_510

SDO-OXLEY-104_51035_4059_01GN_510

 

 

 

 

 

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,322
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.