MARKA ADOLFO DOMINGUEZ 

Największy hiszpański producent opraw OPTIM podpisał umowę na dystrybucję opraw i okularów ADOLFO DOMINGUEZ z firmą LUNETIA.PL

Adolfo Dominguez to światowa firma modowa założona w latach siedemdziesiątych przez projektanta o tej samy, nazwisku. Znany z elegancji, Adolfo Dominguez jest projektantem i producentem odzieży „prêt-à-porter” oraz akcesoriów modowych o najwyższej jakości. Linia opraw okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych pod nazwą marki jest produkowana i dystrybuowana na licencji przez hiszpańską firmę OPTIM.

  • Marka Adolfo Dominguez adresowana jest do „ogromnej mniejszości” nie ze względu na jej siłę nabywczą czy status społeczny, ale ze względu na jej intelektualne wyrafinowanie.
  • Marka Adolfo Dominguez obecna jest w prawie 600 punktach sprzedaży w ponad 30 krajach na całym świecie.
  • Marka Adolfo Dominguez jest międzynarodową referencją w branży modowej i została uznana przez Hiszpański Instytut Reputacji RIS za jedną z 30 najpopularniejszych hiszpańskich firm. Ponadto Interbrand wybrał ją wśród najważniejszych hiszpańskich firm na arenie międzynarodowej.

DESIGN

Podczas tworzenia kolekcji zespół designerów OPTIM pracuje jednocześnie z działem projektowym Adolfo Domíngueza.
Okulary przeciwsłoneczne i oprawki są w 100% zgodne z koncepcją kolekcji marki. Zdaniem Adolfo Domíngueza, w porównaniu z torbą czy zegarkiem okulary są równie bardzo ważnym dodatkiem i uzupełnienem ubioru.
Proces tworzenia opraw jest konsultowany z działem projektowym marki, a inspiracje zaczerpnięte zostają z panujących na rynku trendów. Marka proponuje kształty, nadruki i faktury, które zostają wykorzystane do wspólnych projektów.

Cały ten proces, koordynowany wspólnie z zespołem marki w la Coruña, kończy się kilka miesięcy później prezentacją wspólnej propozycji kolekcji. To właśnie marka musi zatwierdzić i zweryfikować, zanim przejdzie do następnego kroku: urzeczywistnienia tego.

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,445
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.