Leica Eyecare. Nowa jakość widzenia

Pod koniec ubiegłego roku magazyn „Optyk Polski” miał zaszczyt uczestniczyć w niezwykłej prezentacji – evencie wprowadzającym na polski rynek legendarną, ekskluzywną markę Leica Eyecare – najwyższej jakości soczewki okularowe klasy Top Premium.

 

Dział Leica Eyecare Poland odpowiedzialny za sprzedaż, dystrybucję i marketing soczewek okularowych Leica na terenie Polski powstał w ramach struktur PRIME VISIO Polska Sp. z o.o. Prezentacja odbyła się w kameralnej kamienicy w samym centrum Warszawy – przy ul. Mysiej 3 – między pl. Trzech Krzyży a rondem de Gaulle’a.
Podczas spotkania była możliwość zapoznania się z marką podczas prezentacji, obejrzenia soczewek, odwiedzenia sklepu z aparatami Leica Camera store oraz galerii Leica 6×9 z wystawą zdjęć, które znajdowały się w tym samym budynku, co centrum eventowe. Rodzaje soczewek i zastosowane rozwiązania przedstawiła w interesującej prelekcji Adriana Jamroz – Export Manager Leica Eyecare.

Selektywna sprzedaż

Soczewki Leica Eyecare oferowane są w sprzedaży selektywnej i adresowane do salonów optycznych premium oraz salonów optycznych butikowych, a także salonów z długimi tradycjami optycznymi, które przywiązują najwyższą wagę do doskonałego widzenia klientów oraz najwyższej możliwej jakości soczewek okularowych.

Niedościgniona jakość, precyzja i innowacyjność

Leica to niemiecka firma z wielkimi tradycjami i ponadstuletnią historią, pionier fotografii małoobrazkowej i optyki precyzyjnej. Elementy optyczne Leica cieszą się uznaniem wśród specjalistów, fotografów i użytkowników na całym świecie. Cenione są za niedoścignioną jakość, precyzję i innowacyjność. Leica jest jedną z najbardziej cenionych i pożądanych marek na świecie.

Zgodnie z filozofią marki, produkty Leica zawsze muszą być najlepsze w swojej klasie i technologicznie mocno wybiegać w przyszłość.

Ekskluzywna oferta

W ofercie soczewek Leica Eyecare znajdują się bardzo zaawansowane soczewki progresywne i jednoogniskowe wykonywane z bardzo restrykcyjnymi tolerancjami. Istnieje możliwość wykonania wszystkich soczewek z niespotykaną gdzie indziej dokładnością co 0,125 dioptrii.
Ekskluzywna oferta Leica Eyecare obejmuje wyjątkowe soczewki lifestyle’owe, zarówno jednoogniskowe, jak i progresywne wykonane z myślą o uprawianiu różnych hobby, sportów i aktywności. Odpowiednie soczewki dla siebie w ofercie Leica Eyecare znajdą np. fotografowie – zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, golfiści, rowerzyści, osoby uprawiające strzelectwo w plenerze i na strzelnicy, a także aktywności i sporty wodne czy aktywności i sporty zimowe.
W ofercie znajdują się bardzo wytrzymałe, superoleofobowe i hydrofobowe powłoki antyrefleksyjne Aquadura VISION zaadaptowane z optyki fotograficznej, sportowej i precyzyjnej Leica.
Istotnym elementem są też niespotykane, długotrwałe i rozbudowane gwarancje oraz serwisy dla końcowych klientów oferowane przez Leica Eyecare.

 


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

e-mail: bok@leica-eyecare.pl


 

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,336
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.