Kurs refrakcji 2021

W czerwcu i lipcu w Krakowie, jak co roku, odbywały się kursy refrakcji. Szkolenie składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej.

Podczas warsztatów uczestnicy szkoleń mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy praktyce, wykonując ćwiczenia na sprzęcie optycznym. Cieszymy się, że kursanci przyjeżdżają do nas całej Polski, a w tym roku gościliśmy także osoby, które specjalnie na kurs przyjechały do nas aż Nowego Jorku. Jest to dla nas potwierdzenie, że nasze szkolenia prowadzone są na najwyższym światowym poziomie.

podziękowaniu za profesjonalne prowadzenie szkolenia dr n. med. Andrzej Styszyński otrzymał książki od samego Leszka Mazana ze specjalną dedykacją wiersza Andrzeja Mleczki. Niespodzianką było również wręczenie profesorowi dyplomu uznania za wspaniałą współpracę dziedzinie refrakcji, za prowadzone od wielu lat Krakowie szkolenia tej tematyki, także za eksperckie artykuły
do magazynu „Optyk Polski” oraz za miłość do Krakowa polubienie „Krakałerów”.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na kolejne etapy szkoleń, także do obejrzenia fotorelacji tegorocznej edycji kursu refrakcji.

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,387
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.