JZO – Ekspercka siła innowacji

Soczewki progresywne JZO – Najwyższa jakość, korzystna cena, gwarancja adaptacji.

Z wielu ofert na rynku warto wybrać soczewki progresywne JZO, które oferowane są w różnych konstrukcjach, materiałach i segmentach cenowych. Optyk może dobrać dla swojego klienta, najbardziej odpowiednie dla niego, nowoczesne szkła progresywne.

JZO, jako Polski Ekspert Optyczny, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży optycznej tworzy i produkuje doskonałe rozwiązania do ochrony i korekcji wzroku oraz pełni funkcje doradczo-eksperckie wobec swoich klientów – optyków okularowych. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów JZO i standardów obsługi jest Certyfikat Dobra Marka 2021 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Soczewki okularowe. Wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Długoletnia tradycja, ugruntowana pozycja rynkowa, powszechna rozpoznawalność, niezmiennie wysoka jakość produktu oraz długoletnie zaufanie odbiorców zaowocowało tym, że marka JZO otrzymała również dodatkowe, specjalne wyróżnienie: Polska Dobra Marka 2021.

Wśród wielu produktów JZO szczególną pozycję zajmują specjalistyczne soczewki progresywne, wyprodukowane w nowoczesnym, doskonale wyposażonym laboratorium. Są to indywidualne rozwiązania, które uwzględniają wiele parametrów: rozstaw i wysokość źrenic, kąty nachylenia i krzywizny oprawy, kształt oprawy, sposób trzymania głowy noszenia okularów, a nawet to, jak pacjent porusza głową i oczami. Tak spersonalizowane soczewki progresywne gwarantują szybką bezproblemową adaptację.

90 dni Gwarancji Adaptacji!

Soczewki progresywne JZO to markowe produkty w dobrej cenie. Wszystkie one podlegają Gwarancji Adaptacji. Pamiętając, że obecnie, również na rynku optycznym, szczególnie ważne jest bezpieczeństwo w biznesie, firma JZO wydłużyła Gwarancję Adaptacji do 90 dni. Jest to doskonała korzyść zarówno dla użytkownika okularów, jak i dla optyka. Optyk zyskuje niezwykle cenny argument, mogący wesprzeć decyzję zakupową pacjenta. Konsument natomiast dostaje niejako gwarancję jakości i niezawodności produktu. Ponadto, nie musi się obawiać, że czas na adaptację do soczewek jest zbyt krótki. Wprawdzie nowoczesne soczewki progresywne JZO zapewniają niemal natychmiastową adaptację, ale jeśli jednak okazałoby się, że konsument odczuwa pewien dyskomfort w użytkowaniu nowych okularów, to wspólnie z optykiem można ustalić przyczynę. W przypadku braku adaptacji, JZO ułatwia proces wymiany zakupionych soczewek progresywnych. W ramach pakietu można wymienić
kupione soczewki progresywne – zasady są na bieżąco komunikowane przez JZO. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom optyków upraszczane są zasady sprzedaży i wymiany soczewek progresywnych. Jeżeli soczewki w nowym zamówieniu będą w tej samej lub niższej cenie, niż te podlegające Gwarancji Adaptacji, zostaną zafakturowane za 1 zł netto za parę. Jeżeli nowa para soczewek, wybranych przez klienta, będzie droższa od zgłoszonych na Gwarancję Adaptacji, wówczas zostanie on obciążony różnicą w cenie.

Zapraszamy do kontaktu.

JZO S. A. ul. Ludwika Waryńskiego 12,
58-500 Jelenia Góra
e-mail: kontakt@jzo.com.pl

tel: +48 75 64 14 100
fax: +48 75 64 14 125

www.jzo.com.pl

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,557
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.