Już w lutym rusza V EDYCJA Akademii Bausch+Lomb

Firma Bausch+Lomb serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom naszej Akademii za uczestnictwo w dotychczas zrealizowanych wykładach on-line.

Podczas minionych 4 edycji wraz z ekspertami zrealizowaliśmy 39 webinarów, z których większość w postaci nagrań mogą Państwo obejrzeć na naszej platformie. Dzięki różnorodności ich tematyki (kontrola krótkowzroczności, suche oko, stożek rogówki, soczewki multifokalne, wizyta kontrolna czy komunikacja w gabinecie) udało nam się zachęcić już ponad 1800 specjalistów, którzy chętnie korzystają on-line z proponowanej przez nas wiedzy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że forma, którą wprowadziliśmy jako pierwsi w branży optycznej, spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.

Nie zwalniamy tempa!

Z przyjemnością informujemy, że już w lutym wracamy z kolejną porcją interesujących wykładów on-line. Podczas pierwszej tegorocznej edycji wystąpią m.in.: lek. Anna Maria Bilkiewicz-Pawelec oraz optometryści: Weronika Leszczyńska, Bartosz Tomczak, Kamil Chlebicki, Tomasz Popielewski, Mateusz Świerad.
Mamy nadzieję, że tematyka V edycji będzie dla Państwa równie interesująca!
Serdecznie zapraszamy członków naszej Akademii oraz osoby, które jeszcze nie miały okazji wziąć udziału w wykładach, do odwiedzania i rejestrowania się na stronie internetowej.

www.akademiabauschlomb.pl

Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia!
Zespół Bausch Health Poland Sp. z o.o. (Bausch+Lomb)

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,336
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.