I-D Tokyo

I-D Tokyo LOVE EYEWEAR

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem na Europę damskich, męskich i dziecięcych oprawek korekcyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była pełna modnych, ponadczasowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów oprawek korekcyjnych. Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom szerokiego wyboru tak, aby każdy był w stanie znaleźć oprawki idealnie pasujące do jego typu urody i temperamentu.

Gwarantujemy, że oprawki i-D Tokyo nie powodują uczuleń. Dzięki temu, że wykonane są z wysokiej jakości materiałów takich jak stopy metali lekkich, stal chirurgiczna, tworzywa sztuczne czy tytan mamy pewność, że sprostają one najbardziej wymagającym klientom.

Oprawki korekcyjne i-D Tokyo wyróżnia wyjątkowa dbałość o detal przy ich produkcji oraz bardzo bogata gama kolorystyczna będąca odpowiedzią na aktualnie panujące trendy. Ręczne frezowanie oprawek, użycie trójwarstwowych płyt oraz bezniklowych metali gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

Ponad 15-letnie doświadczenie plasuje I-D Tokyo w czołówce firm na polskim rynku optycznym. Nasze oprawki dostępne są w większości renomowanych salonów optycznych na terenie Polski oraz w wybranych salonach na terenie Niemiec.

We wszystkich współpracujących z nami salonach do każdej zakupionej pary oprawek korekcyjnych i-D Tokyo dołączane jest modne etui.

ul. Malczewskiego 119A, 80-112 Gdańsk

tel. 502-329-012/ tel. 58/303-62-33

biuro@idtokyo.pl

https://idtokyo.pl/

 

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,542
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.