gloryfy – BE UNBREAKABLE – produkt przyszłości

// nie do złamania // idealne dopasowanie do kształtu głowy // lekkość // wyjątkowy design //

ŚWIAT GLORYFY

Każdy, kto myśli, że trudno połączyć tak wiele funkcji i zalet w jednych okularach, by dobrze wyglądały, jest w błędzie: od elastycznych okularów sportowych i gogli narciarskich po modne modele lifestyle’owe i okulary korekcyjne, gloryfy oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdej dziedziny życia w połączeniu z przełomowym designem!

 

BEZPIECZNE I NIE DO ZŁAMANIA

Okulary gloryfy powracają do pierwotnego kształtu nawet po silnym odkształceniu, nie można ich złamać i są bezpieczne nawet w razie otwarcia poduszki powietrznej. Są wykonywane z NBFX (Non Breaking Flex Polymer) w zakładzie gloryfy w Austrii.


MADE IN AUSTRIA

Zapewnienie tajemnicy produkcji i szybki przepływ informacji między działem rozwoju, produkcji i sprzedaży to kluczowe czynniki sukcesu gloryfy. Dla firmy oferującej unikalne w skali światowej okulary produkcja w takim miejscu jak Zillertal w Tyrolu to z pewnością bardzo skomplikowana operacja. Ale dla mnie to całkiem logiczne: urodziłem się i wychowałem w Zillertal. Tu zbudowaliśmy nasze laboratorium, a później uruchomiliśmy produkcję i po prostu tutaj pracujemy.

Christoph Egger
założyciel gloryfy


INCLINOX: NOWA SWOBODA REGULACJI OKULARÓW

Regulacja 3D zauszników

Nowy wymiar komfortu: technologia gloryfy Inclinox w połączeniu z elastycznym materiałem NBFX umożliwia idealną regulację zauszników w odpowiedzi na potrzeby użytkowników w dowolnym momencie.

 

Elastyczność

Elastyczność innowacyjnego NBFX – polimeru, który jest używany we wszystkich okularach gloryfy, czyni system Inclinox wszechstronnym. Dzięki wstawionemu metalowemu drutowi teraz możesz dowolnie dostosowywać zauszniki.

 

Design i komfort widzenia

Łatwość w dopasowaniu dla optyków i absolutny komfort dla użytkownika okularów gwarantowany dzięki Inclinox! Ale to nie wszystko: nieograniczona możliwość widzenia dzięki przezroczystym zausznikom, które podkreślają nowoczesny wygląd gloryfy.

TECHNOLOGIA NBFX

Dlaczego NBFX jest najbardziej innowacyjnym materiałem do produkcji okularów?

 

Elastyczność opraw i soczewek

Oprawy i soczewki gloryfy wyprodukowane ze specjalnego materiału NBFX nie dają się złamać, są odporne na deformacje i zawsze odzyskują właściwy kształt.

 

Superlekki materiał

Główną zaletą materiału NBFXTM jest ciężar właściwy 1,11 g/cm3 – okulary gloryfy są niezwykle lekkie, przewyższając jakością zwykłe materiały, co znacznie optymalizuje komfort.

 

Najwyższa jakość optyczna

Podstawą wysokiej przejrzystości optycznej soczewki jest wysoka liczba Abbego, charakteryzująca materiał NBFX – 45 (w przypadku poliwęglanu – 31) i tradycyjnych materiałów – 32. Zapewnia to wyraźne widzenie i szybki czas reakcji użytkownika.


Husar Sport

wyłączny dystrybutor okularów gloryfy w Polsce

 

Aleja Legionów 3/3, 25-035 Kielce

+48 502 261 881

biuro@husar-sport.com


 

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,336
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.