Duże zmiany u pioniera technologii optycznych. Shamir z nową strategią oraz identyfikacją wizualną

Shamir to producent konstrukcji i technologii dla optyki, w tym soczewek okularowych. 

Shamir jest międzynarodową firmą, która na całym świecie posiada dwa odziały przeznaczone do produkcji form i półproduktów oraz dziewięć laboratoriów recepturowych, zatrudniając w sumie około 1 800 osób na całym świecie.

„Zmiana strategii Shamir oraz identyfikacji wizualnej to dla nas wielki moment, ponieważ po czterech dekadach tworzenia konstrukcji optycznych, technologii dla optyki staliśmy się pionierem w tej dziedzinie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzięki identyfikacji z naszymi partnerami biznesowymi, utrzymywaniu ścisłej współpracy udaje nam się na bieżąco reagować na ich potrzeby. W konsekwencji tworzymy unikalne, innowacyjne technologie, które są rozpoznawalne na całym świecie” – powiedział Ronen Tsur, General Manager Shamir w Polsce.

 

Nowe logo jest ściśle związane z wartościami marki, które zostały zidentyfikowane jako:

„Rzeczywiście, dla mnie i dla całego zespołu Shamir Polska ważna jest jak najlepsza współpraca oraz zapewnienie wysokiej jakości w realizacji zamówień. Dlatego nowa identyfikacja wizualna i wartości naszej marki są ściśle związane z naszą strategią i sposobem funkcjonowania na rynku. Jako producent szerokiej gamy rozwiązań dla optyki, takich jak: soczewki okularowe, technologie wspomagające lepsze widzenie, konstrukcje optyczne, urządzenia do pomiarów optycznych jesteśmy zaangażowani w ciągłe rozwijanie współpracy z naszymi partnerami biznesowymi w celu identyfikacji ich potrzeb, szybkiego reagowania na nie, a nawet ich wyprzedzania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, dostępną na stronie shamir.pl” – dodał Ronen Tsur, General Manager Shamir w Polsce.

Shamir Polska:
ul. Poleczki 52
02-820 Warszawa
tel. 22 666 86 76
e-mail: info@shamir.pl

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,321
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.