Badając wzrok, aktywuj zmysły w pierwszym w Europie Varilux Center

Z radością i dumą informujemy o otwarciu w Kielcach pierwszego w Europie Varilux Center.

Salon Varilux Center powstał z pasji do oferowania najwyższej jakości widzenia, łącząc w sobie wieloletnie doświadczenie właścicieli w branży optyczno-okulistycznej z najnowocześniejszymi technologiami Essilor stosowanymi obecnie w pomiarach układu wzrokowego.

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie urządzenia, doświadczenie personelu, profesjonalny ubiór czy wystrój salonu nie wystarczą, żeby spełnić oczekiwania klienta – deklarują właściciele salonu, którzy od samego początku pragnęli stworzyć miejsce wyjątkowe.

– Potrzebowaliśmy czegoś odkrywczego, dlatego w Varilux Center dążymy do przeniesienia klienta w świat doznań, do absorbcji jego wszystkich zmysłów. Klient ma nie tylko słuchać, ale ma dotknąć, zobaczyć, a nawet powąchać. Przykładem tego jest sprzyjający relaksowi heksagonalny mech na ścianie pokoju do pomiarów Visioffice – mówi Tomasz Klank, jeden z właścicieli salonu.

Współpraca między Essilor Polonia a właścicielami salonu zaowocowała stworzeniem miejsca o niepowtarzalnym charakterze.

– Chciałbym pogratulować właścicielom wizji, która towarzyszyła im na każdym kroku realizacji tego przedsięwzięcia. Przykład Varilux Center w Kielcach pokazuje, że pracując ramię w ramię możemy tworzyć wspaniałe projekty. Wierzę, że dzięki tej współpracy nie tylko zacieśnimy nasze relacje, ale także zainspirujemy rynek optyczny do proponowania klientom odważnych i nowatorskich rozwiązań – mówi Adam Flieger, Dyrektor Handlowy Essilor Polonia.

Salon podzielony został na kilka stref, których układ i rozmieszczenie zostały starannie rozplanowane i podporządkowane doświadczeniom konsumenta (consumer journey) i jego potrzebom, a więc komfortowi i skuteczności przeprowadzania badań.

– Odkrywać, żeby pomagać – to myśl przewodnia, która towarzyszyła nam przy projektowaniu tego wyjątkowego salonu. Każdy krok klienta po salonie, to podróż w świat Varilux, najbardziej zaawansowanych szkieł progresywnych na świecie. Każde badanie, każdy pomiar czy multimedialna prezentacja dla klienta dostępna na urządzeniach zainstalowanych w salonie, to ścieżka zbliżająca do jednego celu, do satysfakcji klienta, dzięki zaufaniu przełomowym szkłom progresywnym Varilux – mówi Tomasz Klank.

Właścicielami salonu są Magdalena i Tomasz Klank oraz Kinga i Łukasz Klank. Na jego otwarcie zaproszeni zostali obecni i przyszli klienci oraz przyjaciele. Essilor reprezentowali Adam Mamok, Prezes Grupy Essilor (Essilor Polonia, JZO S. A., Jai Kudo), Adam Flieger, Dyrektor Handlowy Essilor Polonia, Justyna Skrzypek, Country Marketing Director oraz Katarzyna Przesmycka, Area Sales Manager. Gościem specjalnym wydarzenia była Marzena Rogalska, ambasadorka akcji „Czas na wzrok”.

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik
2,322
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.