Nowe technologie w Optometrii

Essilor od poczatku zrzeszenia Pomorskiego Cechu Optyków  czyli organizacji zajmującej się szkoleniami oraz integracją środowiska pomorskich optyków jest Partnerem i uczestniczkiem aktywnym w jej działalności.
W Październiku Pomorski Cech Optyków w Gdańsku zaprasił Nas do udziału w  konferencji ‘’Nowe technologie w Optometrii” – wykłady i warsztaty.

Optometria jest jedną z dziedzin, które szybko się rozwijają – więc warto być na bieżąco, aby wasz gabinet i usługi optometryczne były w jak najnowocześniejszym standardzie. Essilor Polonia oferuje je wszystkie.

👉 Jeden z prelegentów Sylwia Kropacz-Sobkowiak, która jest  wykładowcą w Pracowni Fizyki Widzenia i Optometrii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewiczaw Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami optyki okularowej i optometrii  oraz metod diagnostycznych optometrii klinicznej, poprowadziła wykład i szkolenie  przy użyciu innowacyjnych urządzeń ,które umożliwiają monitorowanie progresji krótkowzroczności i porównywanie pomiarów z krzywymi wzrostu dla długości osiowej.

👉😎Nasz ekspert Damian Biernacki, trener optometrii i terapii widzenia  poprowadził warsztat soczewki okularowej Stellest™ , która jest nowatorskim rozwiązaniem spowalniającym progresję krótkowzroczności u dzieci.

@pomorskicech.pl @essilor #varilux #stellest

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,557
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.