80 lat firmy HOYA

W tym roku świętujemy 80-lecie powstania firmy Hoya.

To kolejny kamień milowy. Od 1941 r. naszą pasją jest tworzenie wynalazków i innowacji związanych z najwyższej jakości technologiami optycznymi. Pragniemy świętować tę chwilę razem z Państwem, aby podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo w minionych dekadach. Zaufanie, które pozwala nam wyróżniać się w produkcji najlepszych rozwiązań optycznych.
Wiele się zmieniło w świecie optyki od 1941 r., kiedy powstała firma Hoya. Soczewki stały się lżejsze, zyskały na jakości, opracowano i udoskonalono nowe technologie, a sposób obsługi został dostosowany
do potrzeb optyków. W czasie, gdy firma Hoya z małego zakładu produkującego szkło optyczne przekształcała się w wielobranżową, międzynarodową korporację, jedno pozostało niezmienne: troska firmy o jakość. Nadrzędnym celem firmy, przewyższającym ambicję bycia największym dostawcą na rynku, jest zapewnienie wygody osobom noszącym okulary, jak również dbałość o to, by praca optyka była łatwiejsza i efektywniejsza. Najwyższa jakość obsługi klienta jest wpisana w DNA całej organizacji Hoya. Hołdujemy przekonaniu, że wartościową współpracę można zbudować jedynie w oparciu o otwartą postawę wobec partnerów i klientów firmy oraz o świadomość, że nasz sukces zależy właśnie od Państwa.

Więcej na: https://www.hoyavision.com/pl/

Polecamy

Cover for Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów
2,388
Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn Optyk Polski - branżowy dwumiesięcznik dla profesjonalistów

Magazyn branżowy dla optyków, optometrystów. Trendy, soczewki, sprzęt, teksty ekspertów, wydarzenia.